Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Godzina dla Ziemi

"Zajączki" z Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 4 w Bartoszycach zachęcały do wzięcia udziału w ogólnoświatowej akcji WWF

28 marca o godzinie 20.30 w geście troski o środowisko zgasły światła w najważniejszych budynkach i w miastach na całym świecie. Wszystko w ramach Godziny dla Ziemi WWF - jedynej w swoim rodzaju globalnej inicjatywy ekologicznej, która w tym roku w Polsce dedykowana była ochronie krytycznie zagrożonego morświna bałtyckiego.
27 marca w Integracyjnym Przedszkolu nr 4 w Bartoszycach zorganizowano akcje ekologiczną, która zachęcała personel, pracowników i uczestników WTZ oraz dzieci i ich rodziców do przyłączenia się do tej inicjatywy.
Nauczyciele podczas zajęć edukacyjnych przekazali dzieciom informacje na temat tegorocznej akcji, jak również wykonali gazetkę informacyjną dla rodziców. Dzieci otrzymały ulotki ekologiczne, które zabrały do domu - zachęcały one rodziców do przyłączenia się do akcji i wyłączenia świateł i urządzeń elektrycznych w domach w sobotę 28 marca o godz. 20.30.
Ulotki otrzymali również wszyscy pracownicy przedszkola oraz pracownicy i uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej którzy od razu zadeklarowali przyłączenie się do akcji.
Wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę i przyłączyli się do akcji bardzo dziękujemy!
M. Rybak, B. Wasilewska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BeataS oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Godzina dla Ziemi
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5