Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Ognisko Integracyjne Grupy Wsparcia

Kiełbaski, moc atrakcji, wspólna zabawa i śpiew - tak rozpoczęła nowy rok szkolny "Grupa Wsparcia" Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 4 w Bartoszycach.

Rok szkolny „Grupa Wsparcia” z Przedszkola Integracyjnego w Bartoszycach rozpoczęła tradycyjnie - ogniskiem integracyjnym.

Wzmacnianie więzi emocjonalnej w interakcji rodzic - dziecko - nauczyciel poprzez wytworzenie pogodnego nastroju przy wspólnych ogniskowych zabawach to główny cel naszych spotkań.

Ogniska integracyjne to szansa na lepsze poznanie się, wtedy budujemy wzajemne zaufanie, rozmawiamy. Wsparcie jakie otrzymujemy i jakie dajemy przyczynić się może do osiągnięcia lepszych efektów współpracy. Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze.

Uczestnikom imprezy towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i wyśmienite humory. Były zabawy z chustą animacyjną, wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary oraz szereg innych, wspaniałych zabaw. Dzieci również w pełni korzystały z dobrodziejstw placu zabaw Dworku Dębówko, gdzie odbyło się nasze ognisko.

W doskonałych humorach, brzuszkami pełnymi pieczonych na ognisku kiełbasek oraz z wymalowanymi twarzami dzieci wróciły do domów. Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BeataS
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5