Mikołajkowy Drift Show Bezledy już w niedzielę

2023-12-01 08:15:00(ost. akt: 2023-12-01 08:18:07)

Autor zdjęcia: Darek Dopierała

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny Mikołajkowy Drift Show Bezledy. Imprezę zaplanowano na Placu Buraczanym, oczywiście w Bezledach w godzinach od 12.00 do 17.00. Zysk z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
Charytatywny "Mikołajkowy Drift Show Bezledy", podczas którego organizatorzy wydarzenia będą zbierali środki dla niepełnosprawnych dzieci, głównie tych uczestniczących w zajęciach Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, już za chwilę. Zaplanowno go na najbliższą niedzielę 3 grudnia 2023 w Bezledach na placu Buraczanym.

Początek o godz. 12.00. Zakończenie zaplanowano na godz. 17.00. Organizatorzy zapewniają, że nie powinniśmy się ba mrozu, bo na miejscu imprezy będą koksowniki, przy których będziemy się mogli ogrzać, ale też spory wybór ulubionych przez Polaków gorących potraw, takich jak grochówka, bigos, czy pierogi. Będą też oczywiście inne smakołyki, takie jak ciasta, w tym świąteczne pierniki.

Wstęp za datek do puszki. Ale już przy wejściu czeka nas miła niespodzianka — dostaniemy opaskę odblaskową, która będzie nas chroniła po zmroku. O tym, jak jest ważna, już wiemy, bo licznych akcjach profilaktycznych.

Co zaplanowali organizatorzy? Oto dokładny program:
- Drift taxi -30 zł
- Konkurencje dla kierowców za najładniej przyozdobiony samochód
- catering na ciepło:bigos, grochówka,kiełbaski i inne
- kawa, herbata oraz ciasta domowe
- ognisko
- Armagedon Car Audi Olsztyn
- Mikołaj ze słodkościami.
Wystąpią:
- Grupa pa Tera follow me
- Grupa Pa Agrodrift
- Domin
- Paweł Skonieczko
- Dawid Lipczak
- Gabriel Rokosz i inni

Impreza odbywa się pod honorowym patronatem wójta Gminy Bartoszyce Andrzeja Dychy.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5