2023-11-04 20:09:03(ost. akt: 2023-11-04 20:10:50)
Victoria - Pisa 0:4

Autor zdjęcia: facebook/Pisa

PIŁKA NOŻNA\\\ Jeśli dalej tak będzie, to powiat bartoszycki w przyszłym sezonie w okręgówce może mieć tylko jeden zespół. Niespodziewanie chodzi o Cresovię, czyli beniaminka z Górowa Iławeckiego.
W 14. kolejce okręgówki do Bartoszyc przyjechał lider, jeśli więc kibice Victorii liczyli na jakieś przełamanie, to muszą uzbroić się w cierpliwość, bo Pisa udzieliła gospodarzom srogiej lekcji futbolu. O tym, jaka różnica dzieliła oba zespoły, najlepiej świadczy fakt, że zespół z Barczewa od 40. minuty grał w osłabieniu (czerwona kartka dla Norberta Buchholza), a mimo to po przerwie zdołał strzelić aż trzy gole.
W efekcie Victoria jest dopiero na 14. miejscu, chociaż w poprzednim sezonie była o krok od awansu do IV ligi...

* MKS Korsze - Łyna Sępopol 3:1 (3:0)

* Victoria Bartoszyce - Pisa Barczewo 0:4 (0:1)
0:1, 0:2 - Bałdyga (29, 53), 0:3, 0:4 - Nakamura (69, 76)

* Vęgoria Węgorzewo - MKS Jeziorany 2:0

* GKS Stawiguda - Śniardwy Orzysz 1:1

* Gwardia Szczytno - Warmia Olsztyn 6:1

* Orlęta Reszel - Naki Olsztyn 2:2

* Czarni Olecko - Błękitni Pasym 2:3