Wizyta wiceministra Rozwoju i Technologii

2023-09-07 07:30:00(ost. akt: 2023-09-07 07:38:58)

Autor zdjęcia: materiały starostwa powiatowego

W budynku Starostwa Powiatowego w Bartoszycach odbyło się spotkanie starosty powiatu bartoszyckiego Jana Zbigniewa Nadolnego z wiceministrem Rozwoju i Technologii Grzegorzem Piechowiakiem i innymi przedstawicielami tego ministerstwa.
Przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Technologii: Grzegorz Piechowiak – wiceminister Rozwoju i Technologii, Łucja Sromowska – dyrektor Departamentu Rozwoju Inwestycji oraz Tomasz Salomon – dyrektora Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej odwiedzili kilka dni temu powiat bartoszycki.

W nowo wyremontowanym budynku Starostwa Powiatowego w Bartoszycach spotkali się między innymi ze starostą bartoszyckim Janem Zbigniewem Nadolnym. W rozmowach wzięli udział również przedstawiciele: Sławomir Wójcik – dyrektor Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach oraz Krzysztof Dyrwal – naczelnik Wydziału Obsługi Mienia Powiatu.

Jak czytamy na stronie internetowej starostwa powiatowego: "rozmowy dotyczyły możliwości pozyskania środków z programów rządowych na inwestycje planowane w Powiecie Bartoszyckim. Dużą część spotkania poświęcono pomysłom inwestycyjnym i możliwościach ich wdrożenia w Szpitalu Powiatowym w Bartoszycach".


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5