Przed nami Dni Osadnika. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie Bartusia

2023-09-06 08:10:00(ost. akt: 2023-09-06 08:20:28)

Autor zdjęcia: materiały organizatorów

Bartoszyckie Dni Osadnika, czyli XI sportowo-rekreacyjny piknik rodzinny już w sobotę 9 września. Organizatorzy zapraszają na teren lodowiska przy ul. Korczaka w Bartoszycach.
Impreza rozpocznie się o godz. 11.00, a zakończy o godz. 15.00. Przez ten czas na uczestników czekają takie atrakcje jak: konkurs kulinarny "Smaki 3 kultury - kapusta w roli głównej".

Bartoszyckiego), loteria fantowa, kiermasz ciast, występy artystyczne uczniów Szkoły Muzycznej I st. w Bartoszycach, stoiska służb mundurowych (20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana, Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach, Zakład Karny w Kamińsku, Nadleśnictwo Bartoszyce i Placówka Straży Granicznej w Bezledach).

Będą też gry i zabawy dla dużych i małych, w tym malowanie buziek i zmywalne tatuaże oraz warsztaty garncarskie, zawody na ergometrze wioślarskim, pokaz samochodów i akcja "Drugie życie książek i przytulanek" oraz dmuchańce dla najmłodszych.

Poza tym organizatorzy zapraszają na kiełbaskę z grilla — za datek do puszki. Za wspomniany datek można też będzie skorzystać z przejażdżki motocyklem z Klubu Motocyklowego Wiraż.

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc choremu na ostrą białaczkę szpikową chłopcu — Bartkowi Terebka z Bartoszyc.
red.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5