Definitywny koniec marzeń o IV lidze

2023-06-28 22:31:48(ost. akt: 2023-06-28 22:35:21)

Autor zdjęcia: facebook

PIŁKA NOŻNA\\\ W meczu rewanżowym, którego stawką była gra w IV lidze, Victoria Bartoszyce po raz drugi miała niewiele do powiedzenia w konfrontacji z Polonią Iłowo.
Spotkanie w Bartoszycach to była tylko formalność, bowiem w pierwszym meczu Polonia Iłowo wygrała przed własną publicznością 6:0. Na dodatek w rewanżu IV-ligowiec już w pierwszej minucie wyszedł na prowadzenie za sprawą Kacpra Wydry, który chwilę później dołożył kolejnego gola. Do przerwy Polonia prowadziła 3:0 i zanosiło się na kolejny pogrom, ale druga połowa część spotkania zakończyła się remisem 1:1 i ostatecznie Polonia wygrała 4:1, a w dwumeczu 10:1!
Tym samym podopieczni trenera Pawła Miłoszewskiego marzenia o awansie muszą odłożyć przynajmniej na rok.