Zagrali mecz dla Zosi

2023-03-29 17:00:00(ost. akt: 2023-03-29 17:17:34)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

To był szlachetny mecz. Miał swój bardzo wymierny cel — pomoc chorej Zosi. W Sępopolu, gdzie odbywała się ta niezwykła rozgrywka zebrano 3200 złotych.
Mundurowi i cywile z powiatu bartoszyckiego grali w siatkówkę w szlachetnym celu, którym jest pomoc w leczeniu małej Zosi.

Siatkarskie rozgrywki odbyły się 24 marca w Sępopolu. Tego dnia na boisko do rywalizacji wyszli tak mundurowi, jak i cywile z naszego powiatu.

Drużynę mundurową reprezentowali funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Sępopolu oraz Górowa Iławeckiego.

— Zajęli trzecie miejsce, ale tak naprawdę wynik był nieważny, istotny był cel zbiorki — informuje mjr Mirosława Aleksandrowicz, Rzecznik Prasowy
Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. — W trakcie turnieju zebrano 3.200 złotych na leczenie malej Zosi. Dziewczynka musi przejść kosztowne badania, ponieważ boryka się z rozszczepem podniebienia miękkiego i twardego. Każda złotówka wrzucona podczas przedsięwzięcia do puszki, to coraz bliższa droga do spełnienia marzeń Zosi i jej rodziców. Zosiu życzymy Ci zdrowia, a wspaniałym zawodnikom i uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Redakcja Gońca Bartoszyckiego przyłącza się do życzeń i gratuluje udanej akcji charytatywnej.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5