Najpierw okradł drogerię. Wpadł w sklepie z elektroniką

2023-02-20 08:36:41(ost. akt: 2023-02-20 08:44:37)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: policja

39-latek dokonał kradzieży kosmetyków w jednej z bartoszyckich drogerii. Potem okradł sklep RTV, ale tu nie wziął pod uwagę kamer monitoringu. Został rozpoznany i zatrzymany niedługo później.
W środę, 15 lutego w jednym ze sklepów elektronicznych doszło do kradzieży, jednak sprawca nie został ujęty na miejscu. Pracownik sklepu po obejrzeniu monitoringu zauważył kradzież sprzętu o wartości ponad 2600zł o czym zawiadomił policję.

Złodziejem okazał się być dobrze znany policjantom 39-latek z Bartoszyc. Funkcjonariusze udali się do jego mieszkania i podczas wykonywania czynności ustalili, że w jednej z bartoszyckich drogerii tego samego dnia ten sam mężczyzna dokonał kradzieży kosmetyków. Funkcjonariusze pojechali do drogerii, aby to potwierdzić. Pracownice sklepu były zaskoczone tą informacją, ponieważ niczego same nie zauważyły. Po sprawdzeniu stanów magazynowych okazało się, że rzeczywiście doszło do kradzieży produktów, o których wspomnieli policjanci, a ich wartość została oszacowana na kwotę ponad 1300zł. 39 – letni mieszkaniec Bartoszyc został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty przestępstwa kradzieży.

kpp/tom

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5