Finał Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Masters Kobiet i Mężczyzn będzie w Bartoszycach

2023-02-02 08:48:48(ost. akt: 2023-02-02 08:53:16)
piłka ręczna

piłka ręczna

Autor zdjęcia: pixabay.com

Mieszkańcy Bartoszyc mają powód do dumy. Związek Piłki Ręcznej w Polsce powierzył Bartoszyckiemu Stowarzyszeniu Miłośników Szczypiorniaka organizację finałów Mistrzostw Polski Masters kobiet i mężczyzn.
W czerwcu tego roku w Bartoszycach rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Masters Kobiet i Mężczyzn. Jak wspomnieliśmy, turniej finałowy tych mistrzostw zorganizuje w naszym mieście Bartoszyckie Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka.

"Zapowiada się wspaniały turniej, w którym zagra ok. pół tysiąca zawodników i zawodniczek. Przygotowanie tak dużej imprezy to jednocześnie bardzo duża odpowiedzialność. Wierzymy, że organizator doskonale wywiąże się z powierzonego mu zadania i sprawi, że bartoszyckie mistrzostwa zostaną zapamiętane, jako niesamowite wydarzenie zarówno na poziomie organizacyjnym, jak i sportowym." - czytamy na profilu Facebook Urzędu Miasta Bartoszyce.

Impreza odbędzie się w hali widowiskowo-sportowe przy ul. Słowackiego w Bartoszycach w dniach od 10 do 11 czerwca 2023.

"O szczegółach poinformujemy w późniejszym czasie. Zapowiada się wspaniały turniej, na który już teraz zapraszamy kibiców. A my zabieramy się do pracy, żeby wszystko przygotować jak należy" — napisali na swoim profilu FB organizatorzy finału.

Podczas ubiegłorocznych mistrzostw w Kaliszu połączona drużyna Bartoszyckiego Stowarzyszenia Miłośników Szczypiorniaka oraz UMKS Trójki Ostrołęka (zespół występował pod nazwą… Bartołęka) wywalczyła wicemistrzostwo kraju w kategorii +45 — przypomniał Urząd Miasta Bartoszyce.
red.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5