W Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach powstał kącik przyjazny dziecku

2023-01-23 15:49:02(ost. akt: 2023-01-23 15:53:34)
Kącik dla dzieci powstał w głównych holu KPP w Bartoszycach

Kącik dla dzieci powstał w głównych holu KPP w Bartoszycach

Autor zdjęcia: KPP Bartoszyce

W holu głównym Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach, w miejscu poczekalni, powstał kącik dla najmłodszych. Umieszczono tam stolik i krzesełka, z których będą mogły korzystać dzieci towarzyszące rodzicom i opiekunom w wizycie u policjantów.
Niejednokrotnie opiekunowie przychodzą do komendy policji z dziećmi. Najmłodsi nie lubią czekać, bo zwyczajnie się nudzą. Od teraz, czas oczekiwania upłynie im pod znakiem wierszyków i kolorowanek z literacką koleżanką Polą i jej przygodami.

Motywem przewodnim kącika przyjaznego dziecku są przygody Poli. Polę znają już dzieci z całego powiatu za sprawą zakupionych przez każdą gminę i miasto książeczek profilaktycznych pt. „Na ratunek Poli”, które trafiły do wszystkich szkół i przedszkoli w regionie.

W holu głównym Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach, w miejscu poczekalni ustawiony został kolorowy baner z Polą i Policjantem, który zawsze ratuje dziewczynkę z opresji. Umieszczono tam też stolik i krzesełka, z których będą mogły korzystać dzieci towarzyszące rodzicom i opiekunom w wizycie u policjantów.

Czas oczekiwania upłynie na oglądaniu, bądź czytaniu książeczki „Na ratunek Poli” i kolorowaniu bohaterów profilaktycznych historii.
Informacja KPP


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5