(GALERIA) Klasyczne auta i ich piękne właścicielki odwiedziły Galiny

2022-08-27 15:41:34(ost. akt: 2022-08-28 12:28:58)

Autor zdjęcia: Dariusz Dopierała

MOTORYZACJA \\\ Lidzbark Warmiński oraz Folwark Galiny gościły piękniejszą stronę Klubu Zabytkowych Mercedesów. VII Zlot „She’s Mercedes”, w którym uczestniczyło 14. aut to doskonała promocja naszego regionu wśród pasjonatów klasycznej motoryzacji z całej Polski.
W VII zlocie Miłośniczek Zabytkowych Mercedesów, który odbył się w dn. 27-29 września wzięło udział 14. aut. Najstarsze, czyli mercedes z 1952 roku przyjechał z Częstochowy, ale w zlocie uczestniczyły również piękne właścicielki pojazdów z Poznania, Warszawy, Morąga, Olsztyna, Poznania, Konina, Ostrowa Wielkopolskiego i Gdyni.
Fot. Dariusz Dopierała

Fot. Dariusz Dopierała

— Samochody klasyczne — opowiada mieszkająca w Morągu komandor zlotu, Ewa Łuszcz uwielbiają pałace, stąd nasz wybór padł na Lidzbark Warmiński, gdzie w Hotelu Krasicki mamy bazę zlotu. Rano odbył się elegancji pokaz na placu zamkowym, podczas którego prezentowałyśmy swoje auta, a chętni mogli brać udział w konkursach. Ponieważ auta muszą jeździć, popołudniu ruszyłyśmy w trasę. Folwark Galiny to piękne, pasujące do naszych aut miejsce, stąd wybór był oczywisty.
Fot. Dariusz Dopierała

Fot. Dariusz Dopierała

Fot. Dariusz Dopierała

Z pewnością zlot jest doskonałą promocją regionu. Przypomnijmy, że fani klasycznej motoryzacji nie mogą narzekać na ilość imprez, które odbywają się w powiecie. W 11 sierpnia w Galinach odbył się "męski" zjazd Mercedesów, a dzień później nad jeziorem w Kinkajmach zakończył się międzynarodowy rajd Pothole Rodeo.
dar


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5