PRL powraca do Bartoszyc. Przynajmniej w sobotę 6 sierpnia 2022

2022-08-05 15:11:50(ost. akt: 2022-08-05 15:30:36)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Tęsknicie za PRL? W sobotę 6 sierpnia br. na kilka godzin będziecie mogli cofnąć się w czasie i poczuć klimat rodem z epoki PRL. Wszystko za sprawą pikniku, na który zapraszają Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie "Dolina Róż". Jedni tęsknią, czują nostalgię, inni przeklinają… Chodzi o czasy PRL. Dla jednych i drugich w sobotę szykuje się atrakcja, czyli piknik, podczas którego możemy przez chwilę poczuć się jak w PRL. Ciekawe, czy będzie ZOMO i ORMO ;) ?
Tęsknota i złość, a czasem ulga, że to już nie wróci... Trzy emocje, które budzą trzy litery: PRL. Z pewnością komuna miała wiele wad, a jednak sama atmosfera, ubrania, meble, przedmioty codziennego użytku, muzyka i filmy mogą budzić lekką tęsknotę. Dzięki stowarzyszeniu „Dolina Róż” oraz Bartoszyckiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji „kawałek” atmosfery PRL zagości w Bartoszycach.
Fot. pixabay.com

Fot. pixabay.com

W sobotę 6 sierpnia od godziny 16:00 Centrum Aktywizacji Sportowo-Rekreacyjnej przy ul. Korczaka przeniesie się w czasie do PRL. Organizatorzy Pikniku PRL przygotowali szereg atrakcji.
Fot. pixabay.com

Zdjęcia są tylko ilustracją do tekstu
red.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5