Zakończenie roku szkolnego w bartoszyckiej "Elizce”

2022-06-29 19:15:10(ost. akt: 2022-06-30 11:06:44)

Autor zdjęcia: Jarosław Puszko

25 czerwca o godz. 10.00 na boisku szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których był Starosta Powiatu Bartoszyckiego Pan Jan Zbigniew Nadolny. Na początku apelu Pani Dyrektor Monika Szpura-Kazimierczuk przywitała wszystkich gości. Życzyła bezpiecznych i pogodnych wakacji.
Fot. Jarosław Puszko

Fot. Jarosław Puszko

Następnie głos zabrał Starosta Powiatu Bartoszyckiego Pan Jan Zbigniew Nadolny. W czasie uroczystości Pani Dyrektor wspólnie ze starostą podziękowała za pracę odchodzącym do innych szkół nauczycielom: Katarzynie Zagajewskiej – Sycz oraz Marzenie Sawce.
Fot. Jarosław Puszko

Fot. Jarosław Puszko

Potem głos zabrali wychowawcy klas kończących Branżową Szkołę I Stopnia. W dalszej części odbyło się wręczenie nagród uczniom za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz podziękowań i listów gratulacyjnych dla rodziców.
Fot. Jarosław Puszko

Fot. Jarosław Puszko

Na koniec apelu wręczono uczniom nagrody za konkurs ekologiczny, za konkurs z j. angielskiego oraz nagrody dla laureatów i finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ,,Z poprawną polszczyzną na co dzień”.
Jarosław Puszko


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5