W Szkole Podstawowej nr 4 w Bartoszycach rok szkolny zakończono polonezem (galeria)

2022-06-25 10:30:00(ost. akt: 2022-06-28 18:44:14)

Autor zdjęcia: SP nr 4 w Bartoszycach

Fot. SP nr 4 w Bartoszycach

— Po miesiącach wytężonej pracy, 24 czerwca 2022 roku — opowiada nauczycielka, Alicja Szymańska — nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.30 przed budynkiem naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Miłą niespodzianką dla nas wszystkich był polonez w wykonaniu ósmoklasistów. Na początku dyrektor Urszula Krajewska przywitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: księdza proboszcza, przedstawiciela Rady Rodziców Mariusza Czajkowskiego.
Fot. SP nr 4 w Bartoszycach

Podsumowując bieżący rok szkolny wicedyrektor Anna Luśtyk przedstawiła sukcesy uczniów. Życzyła, aby uczniowie w trakcie wakacji nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania. Na zakończenie uroczystości pożegnano długoletnią nauczycielkę matematyki Krystynę Blin, która odchodzi na zasłużoną emeryturę.
Fot. SP nr 4 w Bartoszycach

Dyrektor przedstawiła ogólne wyniki pracy szkoły, podziękowała uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom za wspólne miesiące nauki i pracy oraz pogratulowała osiągniętych sukcesów. W swoim wystąpieniu Urszula Krajewska podkreśliła, iż wiedza jest wartością, która daje satysfakcję i radość odkrywania.
Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Rodziców Mariusz Czajkowski, który życzył wszystkim cudownych, pogodnych wakacji oraz podziękowała za trud kształtowania postaw i przekazywania wiedzy.

Długo wyczekiwanym przez wszystkich wydarzeniem było wręczenie uczniom świadectw z wyróżnieniem oraz nagród. Podziękowania złożono również działającym aktywnie na rzecz szkoły rodzicom.
red.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5