MOYA to nie tylko dobre paliwa! Nowa stacja w Górowie Iławeckim

2022-06-15 08:00:00(ost. akt: 2022-07-05 16:45:35)

Autor zdjęcia: materiały partnera

15 czerwca, czyli w środę, nowoczesna stacja paliw MOYA, przy ulicy Kaliningradzkiej 15 w Górowie Iławeckim, rozpoczyna działalność. To bardzo dobra wiadomość dla kierowców, ale nie tylko, bo ta ucieszy wszystkich mieszkańców Górowa Iławeckiego, a także okolicznych miejscowości.
— Mieliśmy świadomość, że w okolicy Górowa Iławeckiego istnieje potrzeba ulokowania całodobowej stacji paliw, z szerokim asortymentem sklepowym i gastronomicznym. Wzięliśmy zatem sprawy w swoje ręce i otworzyliśmy stację MOYA – punkt z bogatą ofertą kategorii premium. Jej położenie to ważny punkt na trasie, ze względu na nowopowstałą drogę łącząca Warmię z Trójmiastem. Ważny dla kierowców, ale i duże udogodnienie dla samych mieszkańców Górowa Iławeckiego — opowiada kierownik stacji, Jędrzej Żuralski.

Nowoczesność to znak rozpoznawczy stacji paliw MOYA. Charakterystyczny, niebiesko-czerwony design zachęca klientów do odwiedzin i zatankowania pojazdu, ale także, do tego by załapać chwilę oddechu w miłym kąciku gastronomicznym. Stację zaprojektowano tak, aby każdy poczuł wyjątkową atmosferę tego miejsca. Stacje pod szyldem MOYA oferują pełną gamę usług, od sprzedaży paliwa, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA, sklep, aż po myjnie i ofertę kierowaną do klientów biznesowych, spełniając jednolite standardy obsługi i jakości.
Fot. materiały partnera

MOYA to tylko dobre i pewne paliwa


Na stacji paliw MOYA w Górowie Iławeckim można zaopatrzyć się w olej napędowy (ON), benzynę bezołowiową (E95), która chroni katalizator i przedłuża jego trwałość oraz zmniejsza emisję węglowodorów do atmosfery, jednocześnie wydłużając żywotność świec i układu wydechowego w aucie. Ciekawą pozycją w ofercie stacji MOYA jest paliwo ON MOYA Power – uszlachetniony olej napędowy, kategorii premium. To unikatowe paliwo wytwarzane jest specjalnie dla sieci MOYA, a formuła opracowana została przez krakowski Instytut Nafty i Gazu. ON MOYA Power pozwala poprawić moc silnika, a jednocześnie w sposób odczuwalny zmniejszyć zużycie paliwa. Poprawia również rozruch auta na „zimnym silniku” oraz wykazuje lepsze właściwości smarno – myjące, co pozwala na wydajniejszą i dłuższą pracę silnika. Oczywiście na stacji Górowie Iławeckim nie zabraknie także LPG. Jakość paliw sprzedawanych na stacjach MOYA potwierdzana jest przez niezależne laboratorium J.S. Hamilton Poland Ltd.
Fot. materiały partnera

Wstąp do Caffe MOYA kiedy chcesz


Jak każdą stację paliw w barwach MOYA tak i tę, w Górowie Iławeckim, wyróżnia nowoczesność i atrakcyjność oferty. W punkcie gastronomicznym Caffe MOYA znajdziemy szeroką ofertę napojów zimnych i gorących, przekąski słodkie i słone, hot-dogi, zapiekanki, kanapki, ciastka-muffinki. Bez wątpienia każdy znajdzie coś smacznego dla siebie... a to wszystko dostępne 24 godziny na dobę, także w niedziele niehandlowe!

— Na stacji paliw MOYA można korzystać z darmowej sieci Wi-Fi, dostępny jest także kompresor, odkurzacz, a za około pół roku będzie także ręczna myjnia dla aut osobowych – opowiada Jędrzej Żuralski, kierownik stacji paliw MOYA w Górowie Iławeckim. - Kierowcy samochodów ciężarowych mają u nas specjalny podjazd i miejsca parkingowe. Myślimy także o licznych turystach przemierzających Warmię, również tych podróżujących na dwóch kółkach i to właśnie dla nich wkrótce powstanie pole namiotowe przy ścieżce rowerowej Green Velo. Jest też pokój dla mamy z dzieckiem oraz kolektura totalizatora sportowego. Serdecznie zapraszamy!
Fot. materiały partnera

Ogólnopolskie stacje paliw sieci MOYA są we wszystkich województwach, przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych, w miastach i mniejszych miejscowościach. Razem to prawie 380 placówek. W Górowie Iławeckim stacja zlokalizowana jest przy DW 511, na trasie prowadzącej do Bartoszyc przez Górowo Iławeckie i Pieniężno do Lidzbarka Warmińskiego.
bm
Fot. materiały partnera


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Akuku #3102011 22 cze 2022 10:26

    Stacja "górowska" ale ceny paliwa "bartoszyckie". Na "Bliskiej" jest taniej

    Ocena komentarza: warty uwagi (17) odpowiedz na ten komentarz

  2. Zygmunt B. #3101682 16 cze 2022 01:31

    Nie żebym się czepiał ale Górowo Iławeckie NIE LEŻY NA WARMII!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (10) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5