Dzień Dziecka. Życzymy Wam, by każdy dzień był zabawą i nauką

2022-06-01 09:00:00(ost. akt: 2022-06-01 11:04:10)
Dzieciom życzymy wielu atrakcji!

Dzieciom życzymy wielu atrakcji!

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Dzieckiem jest się całe życie? Dla swoich rodziców z pewnością. Dlatego wszystkim dzieciom - zarówno tym dużym, jak i najmniejszym - życzymy uśmiechu, zdrowia i miłości. O życzenia poprosiliśmy też naszych Gości.
Lubomira Tchórz
Fot. archiwum domowe
Lubomira Tchórz

Lubomira Tchórz, dyrektor w Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach
— Dzieci to największy dar, jaki posiadamy, a więc dbajmy o niego i pielęgnujmy. One oczekują uwagi rodziców nie tylko w Dniu Dziecka, ale i na co dzień. Wszystkim dzieciom życzę dużo zdrowia, kochających rodziców i wiele sytuacji w ich życiu, które przynoszą radość. Zaś wszystkim dzieciom z Ukrainy - dużo sił i przyjaznych ludzi wokół, aby jak najszybciej mogły wrócić do swego domu rodzinnego, z którego musiały uciekać w skutek wojny w Ukrainie. Wszystkim życzę spokojnego i słonecznego nieba.


Magda Mrozek
Fot. arch. domowe
Magda Mrozek

Magdalena Mrozek, instruktorka harcerstwa i wolontariuszka
— Mówi się, że dzisiejsze dzieci są nieco inne, niż dzieci z poprzednich pokoleń. Z pewnością coś z tym jest, bo skoro czasy się zmieniają to i ludzie są inni. Myślę jednak, że jedno w dzieciach nie zmieni się nigdy. To beztroska i szczera radość. Dzieci są małymi odkrywcami, ciekawymi świata, rządnymi przygód i wrażeń. Posiadają niespożyte pokłady energii, które niezwykle ciężko jest zaspokoić, dlatego praca z nimi to stałe wyzwania, ale także przede wszystkim mnóstwo codziennej satysfakcji. Czego im życzyć w dzisiejszych czasach? Chyba najbardziej tego, żeby ich dzieciństwo pozostało nim jak najdłużej, wolne od trosk i zmartwień.
darWybrane atrakcje, przygotowane z okazji Dnia Dziecka
W Sępopolu z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca na stadionie miejskim zaplanowano… piknik.
Start o godzinie 9:00, a wśród atrakcji będą m.in. : zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, Eurobungee, byk Rodeo, warsztaty sumo, makrama, kącik malucha. Na głodnych będą czekać Food Trucki, wata cukrowa i popcorn.

W środę 1 czerwca w świetlicy środowiskowej oraz filii bibliotecznej w Sątopach-Samulewie (przy scenie letniej w Sątopach-Samulewie odbędzie się Sportowy Dzień Dziecka.

1 czerwca o godz. 17:30, oczywiście z okazji Dnia Dziecka na scenie sali widowiskowej Domu Kultury w Bezledach wystawione będzie przedstawienie... "Czerwony Kapturek"
w... alternatywnej wersji.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5