Szkoła Podstawowa nr 7 z Bartoszyc ze srebrnym medalem

2022-05-21 15:30:26(ost. akt: 2022-05-21 15:42:41)

Autor zdjęcia: arch. SP 7 w Bartoszycach

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Bartoszycach zdobyli srebrny medal oraz tytuł Wice Mistrza Województwa w Finale Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w mini piłce siatkowej w kat. 4 chłopców.
18 maja w Gołdapi odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w mini piłce siatkowej w kat. 4 chłopców. Doskonale spisali się na niej chłopcy z klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 Bartoszyce. Zespół zdobył srebrny medal oraz tytuł Wice Mistrza Województwa.

— Chłopcy — mówi opiekun grupy jest Elżbieta Petrecka — wygrali ze szkołą z Olsztynka, Ełku, Nowego Miasta Lubawskiego, a ulegli drużynie gospodarzy- SP 3 Gołdap. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Bartek Murawski.
Zespół wystąpił w składzie: Bartek Murawski, Borys Szarejko, Piotr Kubalski, Mikołaj Kasprzak, Jakub Koreńczuk, Wiktor Kazimierczuk, Kordian Bacik, Aleks Janczak.