Mały Książę i Mała Księżniczka: Głosuj na Ignacego!

2022-05-19 14:06:09(ost. akt: 2022-05-24 21:46:51)
Ignacy Skomorok

Ignacy Skomorok

Autor zdjęcia: archiwum rodzinne

Trwają poszukiwania Małej Księżniczki i Małego Księcia! Mamy cztery kandydatki do tytułu Małej Księżniczki oraz... pierwszego kandydata na Małego Księcia!
Trwa nasza coroczna zabawa/plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. Dzieci, które uzyskają najwięcej głosów w głosowaniu sms-owym, zostaną zaprezentowane na łamach Gońca Bartoszyckiego.

Ignacy Skomorok (8 mies.), Romankowo
Co o Ignacym mówi jego mama?
Ignacy Skomorok
Fot. archiwum rodzinne
Ignacy Skomorok
– Nasz mały wulkan energii poznaje świat, świetnie raczkuje i codziennie uczy się nowych możliwości. Ignaś jest pogodnym niemowlakiem, któremu uśmiech nie znika z twarzy. Uwielbia też spacery.

Jeśli chcecie oddać głos na Ignacego, wyślijcie SMS o treści GB.MKE.1 na nr 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS).

Plebiscyt trwa od 09 maja 2022 do 29 maja 2022 roku. Mogą w nim wziąć udział dzieci urodzone 17.04.2012 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych, zamieszkałe na terenie powiatu bartoszyckiego.

Kandydatury można zgłaszać do dnia 26.05.2022 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie powinno być przesłane na adres bartoszyce@gazetaolsztynska.pl i powinno zawierać (proponujemy skopiować tekst do maila):
- JEDNO zdjęcie,
- imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość,
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
- akceptację postanowień regulaminu,
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2022.
Zdjęcia chłopców i dziewczynek zostaną zamieszczone w dwóch odrębnych galeriach. Tytuł Małej Księżniczki 2022 w danym powiecie otrzyma dziewczynka, której zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuł Małego Księcia 2022 w danym powiecie otrzyma chłopiec, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia "Gazety Olsztyńskiej"/"Dziennika Elbląskiego". Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
Czekamy na Wasze zgłoszenia!


Wyniki Plebiscytu (aktualizowane na bieżąco)


Wyniki Plebiscytu (aktualizowane na bieżąco)

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5