PKN ORLEN sponsorem szkoleń w zakresie piłki ręcznej w BSMS

2022-04-13 09:09:59(ost. akt: 2022-04-13 09:14:09)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: arch. Stowarzyszenia

„Piłka ręczna wraca do Bartoszyc” – pod takim tytułem Bartoszyckie Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka realizuje projekt, którego sponsorem jest PKN ORLEN.
Szczypiornistom BSMS Bartoszyce do zakończenia II rundy rozrywek sezonu 2021/2022 zostało jeszcze kilka spotkań. Obecnie, po 15. kolejkach zespół zajmuje 9. miejsce w tabeli na jedenaście drużyn biorących udział w lidze. Nasi zawodnicy zdecydowanie lepiej radzą sobie w meczach przed własną publicznością rozgrywanych w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego. Frekwencja podczas spotkań „u siebie” jest bardzo duża, co podkreślają niemal wszystkie ligowe zespoły przyjeżdzające do Bartoszyc.
Fot. arch. Stowarzyszenia

Warto dodać, że stowarzyszenie skupia się nie tylko na ligowych zmaganiach. Swój pierwszy turniej mają za sobą młode szczypiornistki BSMS Bartoszyce, które zajęły 6. miejsce w mocno obsadzonym (14. zespołów) Turnieju Piłki Ręcznej organizowanym w Ryjewie. Kolejną okazją do pokazania umiejętności będzie I Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce, który Bartoszyckie Stowarzyszenie Miłośników Szczypiorniaka zorganizuje na początku kwietnia tego roku. Udział w nim weźmie 12 zespołów z całego kraju.

Sponsorem szkoleń w zakresie piłki ręcznej w Bartoszyckim Stowarzyszeniu Miłośników Szczypiorniaka jest PKN ORLEN.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5