Koncert duetu Andrzej Korycki & Dominika Żukowska i wystawa Bartoszycki Wehikuł Czasu. Kolejne urodzinowe atrakcje (video)

2022-02-17 10:00:00(ost. akt: 2022-02-21 08:38:26)
“Bartoszycki Wehikuł Czasu. Malowane wspomnieniami...”

“Bartoszycki Wehikuł Czasu. Malowane wspomnieniami...”

Autor zdjęcia: Dariusz Dopierała

Opisywaliśmy już atrakcje związane z 690. urodzinami miasta. Wśród nich zaplanowano rozstrzygnięcie poetyckich konkursów organizowanych przez Urząd Miasta Bartoszyce. Oczywiście będzie urodzinowy tort i koncert duetu Andrzej Korycki & Dominika Żukowska. Występ prawdopodobnie zacznie się o godzinie 17:30 potrwa około godziny.

Jak czytamy na stronie zespołu, "artyści od lat fascynują się repertuarem trzech wybitnych postaci ballady rosyjskiej: Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego oraz Żanny Biczewskiej, których to twórczość wyróżnia się dużą emocjonalnością oraz wymownością tekstów, które w ujmujący sposób opisują to, co w życiu często trudno wyrazić słowami…"

W budynku odbędzie się również wystawa Twórcze impresje o mieście“. Z kolei w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bartoszycach trwa wystawa ““Bartoszycki Wehikuł Czasu. Malowane wspomnieniami...”

“Bartoszycki Wehikuł Czasu. Malowane wspomnieniami...”
Fot. Dariusz Dopierała
“Bartoszycki Wehikuł Czasu. Malowane wspomnieniami...”Czytelnicy nadal mogą składać życzenia z okazji Urodzin Bartoszyc, na naszym profilu na Facebooku:

dar
2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5