Bal karnawałowy w Punkcie Przedszkolnym w Bezledach

2022-01-24 10:00:00(ost. akt: 2022-01-24 06:47:49)

Autor zdjęcia: Punkt Przedszkolny w Bezledach

Bal karnawałowy w Punkcie Przedszkolnym w Bezledach odbył się 20 stycznia 2022r. tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych. Już od samego rana sypał śnieg i zawiewało mroźnym wiatrem, jednak to nie przeszkodziło, żeby uczestniczyć w tak ważnym dla przedszkolaków wydarzeniu jakim jest bal karnawałowy.
Karnawał to odpowiedni czas na zabawy, tańce, skoczną muzykę i wyrażanie pozytywnych emocji. Postanowiliśmy więc zabawić się w rytmach skocznych melodii, tańców i pląsów. Swoją radość wyrażaliśmy także śpiewając noworoczne piosenki i prezentując swoje przebrania. Podczas wspólnych zabaw nasza wyobraźnia pozwalała nam przenosić się w świat bajek i stawać się księżniczką, królem, królową, wróżką, Babą Jagą, Pszczółką Mają i innymi postaciami.

Oczywiście nie zabrakło konkursów, wśród których najbardziej podobały się tańce z balonami, ze wstążkami, oraz swobodne interpretacje taneczne przy utworach z muzyki klasycznej. Po przerwie odbyła się dyskoteka, podczas której każdy z nas mógł wykazać się umiejętnościami tanecznymi indywidualnie, w parach, wężykach, spiralach i kołach. Naszą zabawę obserwował Mikołaj, który zgodnie z obietnicą odwiedził nas w ostatnim okresie już drugi raz i za dobre zachowanie podarował wspaniałe prezenty.

Miłym gościem na balu była również pani dyrektor Jadwiga Bloch, która bardzo aktywnie włączyła się do wspólnych zabaw z nami, pochwaliła naszą grupę za dobrą energię podczas balu i wszystkim uczestnikom wręczyła niespodzianki. Tegoroczny karnawał zostanie na długo w naszej pamięci, ponieważ wszyscy mieliśmy uśmiechnięte buzie, słodkości i mięciutkie Misie do przytulania.
Bożena Kiszło

Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5