Kierowca audi jadący z kierunku Bezled uderzył w budynek. Szuka go policja

2022-01-11 13:20:00(ost. akt: 2022-01-11 13:48:16)

Autor zdjęcia: KPP Bartoszyce

KRYMINALNE || We wtorek 11 stycznia Policja przyjęła zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Bema w Bartoszycach. Policjanci zastali na miejscu pusty pojazd.
Dziś o godz. 5 rano Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło przy światłach na ul. Bema w Bartoszycach. Funkcjonariusze ustalili, że jadące z kierunku Bezled audi zjechało na prawe pobocze, a następnie wypadło z drogi, uderzyło w budynek i przewróciło się na bok. Po przyjeździe na miejsce policjanci nie zastali nikogo na miejscu zdarzenia.

Uszkodzenia pojazdu wskazują, że auto musiało uderzyć w budynek z dużą prędkością. Wykonano oględziny i zabezpieczono audi na parkingu strzeżonym. Trwają czynności zmierzające do ustalenia właściciela auta, jego kierowcy i pasażerów.
dar

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tutejszy2 #3087414 11 sty 2022 17:26

    Komenda powiatowa Policji jakoś tak wybiórczo publikuje informacje o wypadkach na terenie powiatu bartoszyckiego. Była informacja o wypadku z udziałem "sarny" chociaż to była łania ale nie ma żadnej informacji o wypadku także z okolic Dzikowa Iławeckiego, który miał miejsce przed świętami. Ciągnik z walcem drogowym na lawecie wpadając w poślizg staranował samochód osobowy. Niewiele brakowało aby "ładunek" zmiażdżył kobietę kierującą samochodem. Na miejscu była Policja.

    Ocena komentarza: warty uwagi (12) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5