W Bartoszycach trwają wzmożone kontrole przestrzegania obostrzeń

2021-12-11 15:53:06(ost. akt: 2021-12-12 20:07:42)

Autor zdjęcia: KPP Bartoszyce

BEZPIECZEŃSTWO || Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w okresie świątecznym policjanci przeprowadzają wzmożone kontrole przestrzegania obostrzeń. W sobotę 11 grudnia policjanci są obecni w bartoszyckiej galerii.
Policjanci reagują na brak maseczek w sklepach, galeriach handlowych oraz środkach komunikacji publicznej. Udzielają pouczeń, wystawiają mandaty karne. Sporządzili również wniosek o ukaranie do sądu.

Fot. KPP Bartoszyce

Przestrzegając obowiązujących przepisów zmniejszamy ryzyko zakażenia siebie i swoich bliskich koronawirusem, a co za tym idzie zmniejszamy ryzyko spędzenia świat w izolacji lub na kwarantannie.

Fot. KPP Bartoszyce

Reagując na zwiększony ruch spowodowany przedświąteczną gorączką, policjanci, wspierani przez strażników miejskich i gminnych, prowadzą intensywne kontrole, które dotyczą zarówno przestrzegania nakazu korzystania z maseczek w określonych sytuacjach, jak i zasad przebywania na kwarantannie.

Fot. KPP Bartoszyce

dar


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wredny #3084184 11 gru 2021 17:01

    Takie kontrole powinny trwać cały czas!Maseczki noszone jako ocieplacze na brodę,lub w ogóle ludzie bez maseczek .Dystans,przestrzeń osobista to dla większości klientów pojęcia abstrakcyjne,abstrahując od pandemii.Brak kultury osobistej i przestrzegania norm obowiązujących od lat w cywilizowanym świecie to polska rzeczywistość.Już czas skończyć z pouczeniami!Tylko mandaty,wysokie mandaty mogą przywołać do porządku tłuszczę,której wmówiono że jest ważna i wszystko jej się należy.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5