Już się witali z gąską...

2021-11-07 20:13:45(ost. akt: 2021-11-07 20:31:50)

Autor zdjęcia: bsms.bartoszyce.pl

PIŁKA RĘCZNA\\\ Po pierwszej połowie meczu z AZS UKW Bydgoszcz wydawało się, że ekipa BSMS odniesie drugie zwycięstwo w tym sezonie. Niestety, po przerwie gospodarze roztrwonili 6-bramkową przewagę.
* BSMS Bartoszyce - AZS UKW Bydgoszcz 28:31 (18-12)
Najwięcej bramek dla BSMS: Tokarz 7, Pałasz 8

Po 6 minutach gospodarze wygrywali 5:0, co zapowiadało bardzo szczęśliwy finał. Co prawda potem goście niekiedy zmniejszali straty, ale zaraz BSMS odbudowywało przewagę. Ostatecznie - po rzucie Pałasza - bartoszyczanie na przerwę zeszli, prowadząc 18:12.
Nic nie zapowiadało kłopotów w drugiej połowie, tymczasem ekipie z Bydgoszczy wystarczyło jedynie 9 minut, by doprowadzić do remisu 18:18! Czyli początek tej części meczu gospodarze przegrali 0:6...
W tej sytuacji mecz zaczął się od nowa, ale już tak wesoło nie było. Ba, wcale nie było wesoło, bo wynik cały czas był na styku. Dziesięć minut przed końcem był remis 24:24, jednak pięć minut później zespół z Bydgoszczy odskoczył na trzy trafienia (28:25) i tej przewagi już nie roztrwonił.
Wielka szkoda, bo był to rywal jak najbardziej w zasięgu bartoszyckiego beniaminka.