Falczewo. Rowerzysta potrącony na ścieżce rowerowej

2021-10-13 16:15:00 (ost. akt: 2021-10-14 13:20:55)
Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę

Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę

Autor zdjęcia: Dariusz Dopierała

BEZPIECZEŃSTWO || W środę (13.10) około godziny 13:04 doszło do potrącenia rowerzysty na drodze w kierunku Żydowo, tuż za m. Falczewo. Na miejsce zadysponowano zespół straży pożarnej z jednostki wojskowej oraz zespół ratownictwa medycznego.
Rowerzysta poruszał się ścieżką rowerową wzdłuż DW 512, relacji Bartoszyce – Żydowo. Kiedy przejeżdżał na wysokości drogi prowadzącej do prywatnych posesji, uderzył w niego samochód dostawczy Fiat Ducato. 26 – letni kierowca włączający się do ruchu nie zauważył jadącego ścieżką 60 - letniego rowerzysty, którego potrącił.

Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę
Fot. Dariusz Dopierała
Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę

Na miejsce skierowano wóz strażacki z jednostki wojskowej, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Mężczyznę, który skarżył się na ból barku opatrzono na miejscu, a następnie przetransportowano do bartoszyckiego szpitala.

Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę
Fot. Dariusz Dopierała
Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę

Po wykonaniu diagnostyki u poszkodowanego stwierdzono złamanie obojczyka. Mężczyzna został hospitalizowany na oddziale urazowo-ortopedycznym.

Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę
Fot. Dariusz Dopierała
Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę

W związku z tym, że na skutek zdarzenia poszkodowany odniósł obrażenia powodujące rozstrój zdrowia powyżej 7 dni, zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę
Fot. Dariusz Dopierała
Na ścieżce rowerowej potrącono rowerzystę

Kodeks karny w art. 177 § 1 wskazuję, że: kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w art. 157§1 (spowodowanie średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu), podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Susan Benson #3077727 14 paź 2021 04:09

    Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki aprobaty - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki * Elastyczna spłata - Musisz wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com Wha tsApp/Telegram: +447903159998 Pośrednicy/konsultanci /brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-8) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5