2021-10-05 15:27:43(ost. akt: 2021-10-08 20:07:31)
Fortunate

Fortunate

Autor zdjęcia: BOSiR

SIATKÓWKA\\\ Wyniki 5. kolejki Bartoszyckiej Ligi Piłki Siatkowej.
* Mężczyźni: Farmer - Huragan Wojciechy 0:3 (walkower), Karos - Braniewo 2:3 (22, -24, -20, 19, -13), Huragan - Voltea Lidzbark Warmiński 0:3 (-18, -20, -23).
Do rozegrania został jeszcze mecz Farmer - Braniewo, ale jego wynik już nie wpłynie na układ tabeli, dlatego w play-offach zagrają: Voltea - Huragan i Braniewo - Karos.

* liczba rozegranych meczów

* W lidze kobiecej doszło do nietypowego wydarzenia, bowiem w trzecim secie meczu Fortunate - Team Cresovia kontuzji doznała zawodniczka zespołu Fortunate, a że nie było ani jednej zmienniczki, więc zespół został zdekompletowany. W efekcie gra została przerwana, a ostatniego seta Team Cresovia wygrał walkowerem.
* Wyniki: ZSP nr 2 - Bartoszki 0:3 (-15, -12, -10), Dream Team - ZSP nr 2 3:1 (16, 12, -18, 16), Fortunate - Team Cresovia Zielone Wzgórza Warmii 1:3 (19, -22, -22, 0).