Policja przyjechała w sprawie kradzieży kota. W szafie znaleźli inną zgubę

2021-10-01 10:15:00(ost. akt: 2021-10-01 11:13:58)

Autor zdjęcia: KPP Bartoszyce

POSZUKIWANI || Pomysłowość osób ukrywających się przed Policją jest dość bogata. Szafa może okazać się dobrym, ale zgranym pomysłem uniknięcia odpowiedzialności. Policji czasem pomaga również przypadek.
W ręce policjantów wpadło trzech poszukiwanych mężczyzn, których zatrzymano nw restauracji, na ulicy oraz… w szafie. Zaskoczeni przez policjantów mężczyźni trafili za kraty więziennych murów.

We wtorek, (28.09.21r.), po godz. 20:00 policjanci zostali wezwali na interwencję dotyczącą kłótni sąsiedzkiej w jednej z miejscowości w gminie Bartoszyce. Powodem interwencji była rzekoma kradzież kota przez sąsiada osoby wzywającej policję. Okazało się, że kota nikt nie ukradł, jednak w mieszkaniu domniemanej sprawczyni w szafie ukrywał się jej poszukiwany mąż. Mężczyzna ma do odbycia wyrok 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za pobicie skutkujące ciężkim uszkodzeniem ciała. 42 – latek prosto z szafy trafił za kraty policyjnej celi.

Również we wtorek, policjanci z kolejnego patrolu po godz. 20:00 na jednej z ulic Bartoszyc zauważyli dobrze im znanego 42 – latka. Mężczyzna ma na koncie dwa wyroki za wykroczenia m.in. zakłócania porządku publicznego i musi spędzić za kratami 19 dni.

Wczoraj, (29.09.21r.), wieczorem w jednej z bartoszyckich restauracji policjanci zatrzymali poszukiwanego 32 – latka, który ma na koncie wyrok 4 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji. Mężczyzna z restauracji trafił do policyjnego aresztu.

Poszukiwani, po uprzednim zatrzymaniu i pobycie w policyjnej celi zostali przewiezieni do zakładu karnego.

KPP Bartoszyce

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5