Zmiana trenera w Sępopolu

2021-09-23 14:49:17 (ost. akt: 2021-09-23 14:50:13)

Autor zdjęcia: archiwum

PIŁKA NOŻNA\\\ Tomasz Paszkowski nie jest już trenerem grającej w grupie 1 okręgówki Łyny Sępopol.
- Zrezygnowałem z przyczyn osobistych, ale pewien wpływ miała też bramka, którą w 93. minucie straciliśmy w Wojciechach (mecz zakończył się remisem 1:1 - red.). Można powiedzieć, że to przelało czarę goryczy - wyjaśnia były już szkoleniowiec klubu z Sępopola. - Inna sprawa, że nie zasługiwaliśmy tam na wygraną, bo mniej więcej od 60. minuty brakowało nam tlenu i mieliśmy problem z konstruowaniem akcji. Ale co się dziwić, skoro ostatnio praktycznie nie trenowaliśmy i zbieraliśmy się tylko na mecze, na dodatek w każdym meczu obrona grała w innym składzie. A taka sytuacja nigdy mnie nie bawiła i bawić nie będzie, stąd moja decyzja o rezygnacji. Niestety, dopóki na granicy z Białorusią sytuacja się nie uspokoi, dopóty Łyna będzie miała kłopoty kadrowe (wielu piłkarzy jest zawodowymi żołnierzami - red.) - kończy Tomasz Paszkowski.

Kto w tej sytuacji poprowadzi Łynę? - Do końca rundy jesiennej grającym trenerem będzie Łukasz Pawłowski, nasz napastnik - wyjaśnia Paweł Dobrzyński, prezes Łyny (też jeszcze czynny zawodnik). - Z naszym niewielkim budżetem nawet nie próbowaliśmy szukać kogoś spoza klubu. Mimo to przed sobotnim meczem z Czarnymi nastrój w zespole jest bojowy. Trzeba zapomnieć o poprzednich niepowodzeniach i powalczyć o zwycięstwo - jasno sprawę stawia prezes Dobrzyński.
* 8. kolejka. Grupa 1, sobota: Łyna Sępopol - Czarni Olecko (16), Śniardwy Orzysz - Żagiel Piecki (16), Victoria Bartoszyce - Tęcza Biskupiec (16), Omulew Wielbark - Orlęta Reszel (16), Rominta Gołdap - Wilczek Wilkowo (16), KS Wojciechy - Naki Olsztyn (16); niedziela: Pojezierze Prostki - Vęgoria Węgorzewo (16), Rona 03 Ełk - MKS Jeziorany (15:30).

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5