85-latka z Górowa Iławeckiego utraciła portfel z całą emeryturą

2021-09-15 14:15:00 (ost. akt: 2021-09-15 14:15:10)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay.com

GÓROWO IŁAWECKIE || 85-latka po wyjściu z banku utraciła portfel z cenną wartością. Zawiadomienie przyjęli policjanci, którzy badają okoliczności zdarzenia. Na razie nie wiadomo, czy portfel zgubiła, czy został jej skradziony.
We wtorek 10 września zrozpaczona 85–latka z Górowa Iławeckiego przyszła
do miejscowego komisariatu policji prosząc o pomoc. W banku wypłaciła emeryturę, a następie poszła do dyskontu przy ul. Szkolnej w Górowie Iławeckim. Za zakupy zapłaciła drobnymi pieniędzmi, które trzymała w innym miejscu. Dopiero po wyjściu ze sklepu zauważyła, że nie ma portfela z pieniędzmi na całomiesięczne utrzymanie.

Znalazca lub złodziej z pewnością wie, do kogo należy portfel oraz pieniądze, ponieważ obok kilkuset złotych w portfelu był również dowód osobisty 85-latki.
Kobieta ufa w uczciwość znalazcy. Portfel z pieniędzmi i dowodem osobistym można oddać kobiecie osobiście, lub przekazać do Komisariatu Policji w Górowie Iławeckim. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia ustalają też policjanci, którzy dążą do ustalenia osoby, w której rękach mógł znaleźć się portfel. Kobieta liczy, że znalazca zwróci jej portfel i przywróci wiarę w ludzką uczciwość.2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5