Motoryzacyjna akcja w Bisztynku. Zbierane będą fundusze dla Krystiana

2021-09-11 15:55:00 (ost. akt: 2021-11-11 21:37:20)
Podczas wydarzenia zostanie pomalowany samochód

Podczas wydarzenia zostanie pomalowany samochód

Autor zdjęcia: Mirosław Bolibok

Mieszkańcom Bisztynka niewiele trzeba, by pomagać innym. 29. sierpnia w odbył się Glejak Off Festyn, podczas którego zebrano 32.035,98 złotych. Jutro, 12 września odbędzie się kolejna akcja charytatywna. Czy mieszkańcy Bisztynka pobiją rekord?
Już jutro, 12 września odbędzie się kolejna akcja na rzecz Krystiana. Wydarzenie rozpocznie się na placu w byłym przedsiębiorstwie REMA o godz. 12.00 i potrwa prawdopodobnie do godz. 18.00A. Zaplanowano m.in. pokazy jazdy driftingu. Chętni będą mogli przejechać się drift taxi oraz gazikiem (przejazdy 10 zł). Pojazdy będą prowadzone przez zawodowego kierowcę OFF ROAD Grzegorza Klimka.

Wejście będzie kosztowało symboliczną złotówkę, a organizatorzy zapowiadają doskonałą zabawę. Do wylicytowania będą dwa vouchery, robot sprzątający i-robot, a także niespodzianka, czyli voucher na pielęgnację samochodu.

Do wylicytowania będzie m.in. robot sprzątający
Fot. Mirosław Bolibok
Do wylicytowania będzie m.in. robot sprzątający

Goniec Bartoszycki jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.


Zapraszamy do współpracy

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5