Znamy szczegóły meczu MBKS Victoria Bartoszyce - MKS Jeziorany

2021-08-29 12:13:10(ost. akt: 2021-08-29 12:17:18)

Autor zdjęcia: MBKS Victoria Bartoszyce

PIŁKA NOŻNA || „Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe" – mówił Kazimierz Górski. Podobnie możemy ocenić spotkanie obu zespołów. Jak informują na swoim profilu początek meczu był wyrównanym spotkaniem. I gdyby tak zostało...
Mecz rozpoczął się od wyrównanego poziomu, a potem niestety napięcie nieprzerwanie rosło. Stopniowo MKS Jeziorany zyskiwał przewagę z każdą minutą meczu. Wyjątkiem była 30 minuta, kiedy w polu karnym uderzał głową Kadziewicz. Bramkarz przeciwnika okazała się jednak lepszy.

I dalej poszło już z górki. W 43 minucie goście przeprowadzili akcję lewą stroną i pokonali Rodaka. W tym samym momencie obrona Victorii nie popisała się, gubiąc indywidualne krycie.

Początek drugiej połowy był światełkiem w tunelu. Victoria zaatakowała spychając zespół gości do gry obronnej. W 70 minucie po dobrym dograniu piłki w pole karne Łażewski uderza bardzo mocno, lecz piłka trafia w bramkarza. Atak piłkarzy Victorii napotyka na linię defensywną gości. Nasi zawodnicy nie mają szans na skuteczne strzały do bramki.

Kropkę „nad i” postawił zespół gości, wyprowadzając w 73 min piłkę i po jednym bardzo dobrym prostopadłym podaniu ustalając wynik meczu na 0:2.
Czy piłkarzy MBKS Victoria może tłumaczyć rozegrany w środę mecz pucharowy? Ocenę zostawmy kibicom.