Ruszył plebiscyt „Moja wieś jest najfajniejsza"

2021-07-15 13:30:44 (ost. akt: 2021-08-03 14:38:17)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Wsi spokojna, wsi wesoła... już nadworny poeta króla Stefana Batorego wychwalał uroki życia na wsi. Dziś nie musisz być Janem Kochanowskim i pisać wierszy pochwalnych życia na prowincji, aby o Twojej wsi usłyszano. Wystarczy wziąć udział w naszym plebiscycie.
Z chęcią usłyszymy o twojej wsi, o jej historii, o ludziach ją zamieszkujących, o tym co się u Was dzieje. Osiągnąć to można poprzez wzięcie udziału w organizowanym przez Gazetę Olsztyńską plebiscycie „Moja wieś jest najfajniejsza”. Wystarczy wysłać SMS, dodać zdjęcie i krótkie uzasadnienie dlaczego to właśnie Twoja wieś na to miano zasługuje. Możesz również nagrać, zamieścić w mediach społecznościowych i podlinkować nam film, który pokazuje walory wsi na którą głosujesz. Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres bartoszyce@gazetaolsztynska.pl od 12.07.2021r. do 25.08.2021 r. W tytule maila wpiszcie „Moja wieś jest najfajniejsza”, a w treści podajcie jej nazwę. Najlepiej wraz ze zdjęciem i krótkim opisem ukochanej przez Was małej ojczyzny, którą zamieszkujecie.

Plebiscyt rozgrywany jest w 2 kategoriach:

- Tytuł Najfajniejsza wieś 2021 w regionie (wsie będące siedzibą gminy).

- Tytuł Najfajniejsza wieś 2021 w danym powiecie (wsie nie będące siedzibą gminy).

Głosować na daną wieś można od chwili jej zgłoszenia, do godziny 23.59. dnia 30.08.2021 roku. Każdemu nadesłanemu zdjęciu nadamy zostanie numer, na który wraz z kodem będzie można wysyłać smsy poparcia. 1 SMS to 2,46 zł z VAT.

Jeśli uważacie , że to właśnie Wasza wieś zasługuje na miano najfajniejszej, zgłaszajcie się do plebiscytu. Czy to ze względu na jej malownicze położenie, ze względu na piękne i zadbane domostwa, a może dzięki ludziom daną wieś zamieszkującym i ich osiągnięciom ? To Wy decydujecie dlaczego, i która wieś wygra. Niech zwycięży ta najlepsza i najfajniejsza wśród wszystkich wsi.

Regulamin znajdziesz tutaj:
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5