Kawa i ciastko u burmistrza Górowa Iławeckiego? Dlaczego nie!

2021-07-09 17:33:53 (ost. akt: 2021-07-09 17:31:03)
Ratusz w Górowie Iławeckim zaprasza na kawę i ciastko.

Ratusz w Górowie Iławeckim zaprasza na kawę i ciastko.

Autor zdjęcia: Wiesław Chmielewski

Burmistrz Górowa Iławeckiego Jacek Kostka, zaprasza wszystkich chętnych na kawę i ciasteczko do piwnic Ratusza. Gościć się u burmistrza można w sobotę i niedzielę podczas wakacji, w godzinach od 10.00 do 14.00.
Skąd pomysł na taką formę kontaktu urzędników z mieszkańcami, zapytaliśmy samego Burmistrza Miasta Górowo Iławeckie, Jacka Kostkę:

– Pomysł jest stary, towarzyszył od początku rewitalizacji piwnic ratuszowych. Chcieliśmy aby było to miejsce spotkań mieszkańców, jednak zamiast nich, przyszedł wirus – opowiada Burmistrz Górowa Iławeckiego. – W tej chwili mamy bardzo wysoki poziom wyszczepienia w mieście. Jest bezpiecznie i trzeba korzystać z okazji. Otwieramy więc przestrzeń społeczną w Ratuszu. W weekendy można skorzystać z darmowej kawy i ciasta, chciałbym, aby w przyszłości było to stałym miejscem spotkań mieszkańców miasta – dodaje.

Jeśli będziecie więc mieli chwilę czasu, oraz ochotę na słodkość przy kawie, w miłej atmosferze i towarzystwie, odwiedźcie przestrzeń społeczną w ratuszowych piwnicach.

pg

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5