Punkt pomocy psychologicznej w Górowie Iławeckim

2021-07-05 14:00:10 (ost. akt: 2021-07-05 14:00:20)
W piwnicznych pomieszczeniach Ratusza w Górowie Iławeckim rusza punkt pomocy psychologicznej.

W piwnicznych pomieszczeniach Ratusza w Górowie Iławeckim rusza punkt pomocy psychologicznej.

Autor zdjęcia: Wiesław Chmielewski

Już od 9 lipca bieżącego roku rusza punkt pomocy psychologicznej w Górowie Iławeckim. Potrzebujący mieszkańcy miasta będą mogli zasięgnąć bezpłatnej porady psychologa.
Z inicjatywy Burmistrza Miasta Górowo Iławeckie, Jacka Kostki, oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, w piwnicznych pomieszczeniach Ratusza, od 9 lipca bieżącego roku, rusza punkt pomocy psychologicznej. Z usług psychologa skorzystać mogą wszyscy mieszkańcy gminy miejskiej Górowo Iławeckie, pomoc specjalisty jest nieodpłatna.

– Wspólnie z Burmistrzem Miasta, Jackiem Kostką ustaliliśmy, że na terenie gminy miejskiej Górowo Iławeckie stworzymy taki punkt – opowiada Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Agnieszka Gorzycka. – Po pandemii, u nas w ośrodku mieliśmy dużo sygnałów od lokalnego społeczeństwa, świadczących, że taka pomoc jest niezbędna. Ludzie prosili nas o kontakt i porady psychologiczne. Weszliśmy we współpracę z psycholog Agnieszką Jankowską i otwieramy punkt pomocy psychologicznej u nas w mieście. Sesje będą odbywały się cotygodniowo w piątki od godziny 13.00 do 15.00. Na termin 9 lipca mamy już umówiony komplet chętnych – dodaje.

Wszyscy zainteresowani mieszkańcy miasta Górowo Iławeckie, aby uzyskać pomoc psychologa, proszeni są o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej pod numerem tel. 897611019, w celu ustalenia terminu i godziny wizyty w poradni.

pg

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5