Pracowity wtorkowy wieczór służb ratowniczych (VIDEO)

2021-06-23 08:25:00(ost. akt: 2021-06-24 20:18:20)
Pomimo burzy i ulewnego deszczu służby ratownicze w Bartoszycach miały gorący wieczór. Kilkukrotnie PSP i OSP interweniowały w sprawie pożarów czy zalanych piwnic.
Środowy wieczór 22 czerwca był bardzo pracowity dla straży pożarnej. Po godzinie 20 strażacy otrzymali wezwanie na ul. Przemysłową do palącego się pojazdu. Internauta przesłał nam film, na którym widać straż pożarną z jednostki skręcającą w ul. Przemysłową. Z informacji, które uzyskaliśmy w PSP wynika, że paliło się na działkach przy ul Przemysłowej. Internauta przesłał nam zdjęcie wozu Wojskowej Straży Pożarnej. Kilka minut wcześniej widział wóz PSP w Bartoszycach.

Chodnik przy tunelu
Fot. internauta
Chodnik przy tunelu

PSP interweniowała również w sprawie zalanych piwnic, m.in. na ulicach Broniewskiego, Paderewskiego, Mrongowiusza i Nałkowskiej. Tunel przy cmentarzu był zalany, w dwóch miejscach znaleziono tablice rejestracyjne.

Chodnik przy tunelu
Fot. internauta
Chodnik przy tunelu

Straż Pożarna otrzymała również wezwanie do pożaru w Osiece. Zgłoszenie dotyczyło pożaru jednego z gospodarstw. Na miejsce zadysponowano PSP z Bartoszyc oraz OSP Galiny. Okazało się, że był to fałszywy alarm i wozy zawrócono.

Chodnik przy tunelu
Fot. internauta
Chodnik przy tunelu

Jeden z internautów poinformował nas również o mężczyźnie leżącym podczas burzy na chodniku obok słupa ogłoszeniowego przy "Zaciszu". Pijanego mężczyznę odwieziono do domu.

dar

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5