Znamy pary i terminy barażów o forBET IV Ligę, Klasę Okręgową i A Klasę

2021-06-21 19:00:00 (ost. akt: 2021-06-21 18:54:43)
MBKS Victoria Bartoszyce cieszy się po wygranym meczu z KS Śniardwy Orzysz 3:0

MBKS Victoria Bartoszyce cieszy się po wygranym meczu z KS Śniardwy Orzysz 3:0

Autor zdjęcia: Przemek Gościniecki

W weekend została rozegrana ostatnia kolejka forBET IV Ligi, Klasy Okręgowej oraz A i B Klasy. Poznaliśmy więc terminy i składy meczów barażowych o forBET IV Ligę, Klasę Okręgową i A Klasę
Dziś w siedzibie WMZPN dokonano losowania par, w wyniku którego wyłoniono następujące pary barażowe:

Baraże o forBET IV Ligę

26.06 (so) g. 17:00 – pierwszy mecz barażowy
Pisa Primavera Barczewo – Rominta Gołdap
Błękitni Pasym – Unia Susz
30.06 (śr) g. 18:00 – drugi mecz barażowy
Rominta Gołdap – Pisa Primavera Barczewo
Unia Susz – Błękitni Pasym

Baraże o Klasę Okręgową

23.06 (śr) g.17:30 – baraż wstępny
Grunwald Gierzwałd (37 pkt.) – Żagiel Piecki (34 pkt.) – wygrany utrzymuje się w Klasie Okręgowej, przegrany gra w barażu z wicemistrzem A Klasy*
SKS Szczytno (32 pkt.) – Orzeł Janowiec Kościelny (27 pkt.) – przegrany spada do Klasy A, wygrany gra w barażu z wicemistrzem A Klasy gr. 3 – KS Wojciechy

*W związku z nieprzystąpieniem do baraży przedstawiciela 2 grupy A Klasy (Pomowiec Gronowo Elbląskie) na podstawie pkt. 7 lit. e załącznika nr 7 do Regulaminu Rozgrywek Mistrzowskich WMZPN, odstępuje się od rozgrywania tego meczu. Obie drużyny utrzymują się w Klasie Okręgowej.

26.06 (so) g.17:00 – pierwszy mecz barażowy
SKS Szczytno / Orzeł Janowiec Kościelny (13 KO) – KS Wojciechy (A3)
Victoria Bartoszyce (12 KO1) – Rona 03 Ełk (A1)
Barkas Tolkmicko (12 KO2) – Ossa Biskupiec Pomorski (A4)
30.06 (śr) g. 18:00 – drugi mecz barażowy
KS Wojciechy (A3) – SKS Szczytno / Orzeł Janowiec Kościelny (13 KO)
Rona 03 Ełk (A1) – Victoria Bartoszyce (12 KO1)
Ossa Biskupiec Pomorski (A4) – Barkas Tolkmicko (12 KO2)

Baraże o utrzymanie w A klasie (jedna drużyna spadnie do Klasy B – przegrany meczu rozgrywanego w drugim terminie)

26.06 (so) g. 17:00 – pierwszy termin barażowy
FC Dajtki Olsztyn (0,83 pkt./mecz) – Start Kruklanki (0,45 pkt./mecz)
Piast Wilczęta (0,91 pkt./mecz) – Avista Łążyn (0,66 pkt./mecz)

30.06 (śr) g. 18:00 – drugi termin barażowy
Przegrani meczów – gospodarzem drużyna, która w sezonie 2020/21 miała w A Klasie większy współczynnik zdobytych punktów do rozegranych meczów.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5