Młoda kobieta pod wpływem alkoholu dokonała samookaleczenia

2021-05-27 16:00:00(ost. akt: 2021-07-16 07:57:19)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: pixabay.com

Młoda kobieta podczas odbywającej się w jednym z bartoszyckim mieszkań libacji alkoholowej wbiła sobie nóż w rękę, uszkadzając tętnicę. Badanie krwi kobiety wykazało stężenie o wartości 4 promili.
W czwartek 27 maja w godzinach popołudniowych policja oraz służby ratunkowe zostały wezwane do jednego z mieszkań na ulicę Przemysłową w Bartoszycach. W mieszkaniu służby zastały kilka osób w wieku około dwudziestukilku lat oraz dużą ilość alkoholu.

Na miejscy zastano grupę młodych ludzi, którzy uczestniczyli w kilkudniowej libacji alkoholowej. Młoda kobieta miała uszkodzoną nożem tętnicę. Zaobserwowano czynne krwawienie i dużo jasnej, tętniczej krwi.

Jak się okazało, młoda kobieta w związku z tym, że jej partner wysłał wiadomość do innej kobiety wbiła sobie nóż kuchenny w rękę. Niestety, trafiła na tętnicę promieniową przy dole łokciowym. Na szczęście krwawienie zostało szybko zatamowane, kobieta w stanie dobrym została przewieziona do szpitala.

Kobieta była pobudzona i agresywna. Podczas badania krwi w szpitalu stwierdzono, że miała ponad 4 promile alkoholu w krwi.

Przy stężeniu alkoholu 4 promile we krwi pojawia się senność i śpiączka. Ocenia się, że dawka powyżej tej wartości jest dawką śmiertelną.

Młodą kobietę czeka operacja na chirurgii naczyniowej w Olsztynie.

dar

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5