Jedziemy tam się bić i walczyć

2021-05-20 18:00:00 (ost. akt: 2021-05-20 19:46:58)
Młodzicy MDK Bartoszyce

Młodzicy MDK Bartoszyce

Autor zdjęcia: MDK Bartoszyce

Dziś młodzicy MDK Bartoszyce wyjechali na turniej 1/8 Mistrzostw Polski piłki ręcznej, który rozgrywany będzie 21-23 maja w Szczecinie. O formie i nastrojach w drużynie opowiada trener drużyny młodzików MDK Bartoszyce, Jarosław Klimko.
Przeciwnikiem MDK Bartoszyce w 1/8 Pucharu Prezesa ZPRP w Polsce będą: MKS Pałac Młodzieży Tarnów, MKS Kusy Szczecin, LKPR Moto-Jelcz Oława. Turniej rozgrywany będzie 21-23 maja w Szczecinie.

Po pierwszy turnieju chłopcy uwierzyli w siebie, mocno trenują i są przygotowani – opowiada trener drużyny młodzików MDK Bartoszyce, Jarosław Klimko – Niestety nie najlepiej trafiliśmy z grupą. Pałac Młodzieży Tarnów jest uznawany za głównego faworyta do złotego medalu. Bardzo silny jest Kusy Szczecin który do tego jest gospodarzem turnieju. Nie jesteśmy jednak na straconej pozycji. Jedziemy tam się bić i walczyć. Jak się uda awansować to będzie rewelacyjnie, jeśli nie damy rady, to i tak będzie dla nas fajne doświadczenie zagrać z silnymi drużynami. Będzie to procentowało na przyszłość. Z kontuzji po złamaniu ręki wyleczył się nasz podstawowy zawodnik z pierwszej siódemki, więc jedziemy w pełnym składzie, 13. zawodników, tylu ilu mamy.

Zawodnikom i trenerowi życzymy samych wygranych i awansu. Trzymamy kciuki.
pg

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5