Dariusz Kuśnierz zwyciężył w naszym Plebiscycie sportowym

2021-04-11 09:00:00(ost. akt: 2021-04-13 12:13:28)
Dariusz Kuśnierz

Dariusz Kuśnierz

Autor zdjęcia: arch, domowe

W tym roku w Plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc wygrał Dariusz Kuśnierz. To jego dziewiąty udział w naszej zabawie i po raz pierwszy zwycięstwo. Serdecznie gratulujemy!
Rozmawiamy z Dariuszem Kuśnierzem, który zebrał 25,1 % głosów, tym samym znalazła się na I miejscu w Plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc.

— Serdecznie gratuluję pierwszego miejsca w naszym Plebiscycie.
— Dziękuję wszystkim za oddane na mnie głosy. To moje pierwsze zwycięstwo, choć startuję w Plebiscycie dziewiąty raz. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony. Nie spodziewałem się, że po tylu próbach wygram. Raz byłem na drugim, dwa razy na trzecim miejscu.

— Jakie ma Pan plany, jeśli chodzi o udział w zawodach w bieżącym roku?
— Moje plany są standardowe. Puchar Polski oraz Mistrzostwa Polski w żeglarstwie, które odbędą się w Giżycku. Obecnie terminy są ustalone, zobaczymy, jak będzie wyglądać sytuacja epidemiczna, czy zawody się odbędą. Również planuję wziąć udział w Mistrzostwach Polski w triathlonie. Kalendarz jest dość napięty. Zawody triathlonowe odbędą się w: maju (Bydgoszcz i Olsztyn0, czerwcu (Starogard i Gdańsk), lipcu (Susz i Elbląg), sierpniu w Białymstoku i we wrześniu w Malborku.

— Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów. Przed wszystkim jednak, by sytuacja epidemiczna poprawiła się na tyle, by zawody się odbyły.

dar

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5