Kolejna wygrana Team Cresovia

2021-03-22 10:00:00(ost. akt: 2021-04-13 13:53:19)
Na górze od lewej: Jacek Kawiecki, Marcin Kawiecki, Marcin Kaszubat, Patryk Kulpaka, Paweł Borkowski, Krzysztof Rawski.
Na dole od lewej: Jerzy Tatol, Bartosz Zaborowski, Jarosław Karpiński, Łukasz Mokrski, Mateusz Grzywiński.

Na górze od lewej: Jacek Kawiecki, Marcin Kawiecki, Marcin Kaszubat, Patryk Kulpaka, Paweł Borkowski, Krzysztof Rawski. Na dole od lewej: Jerzy Tatol, Bartosz Zaborowski, Jarosław Karpiński, Łukasz Mokrski, Mateusz Grzywiński.

Autor zdjęcia: Team Cresovia Górowo Iławeckie

Przedostatni mecz w III lidze mężczyzn rozegrał zespół Team Cresovia Górowo Iławeckie. Wygrał z SMS Panorama Działdowo wynikiem 2:3 (18:25, 23:25, 25:19, 25:23, 14:16).
W niedzielne popołudnie (21.03.2021 r.) górowska drużyna rozegrała swój przedostatni mecz w III lidze mężczyzn. Daleki wyjazd przyniósł spore emocje. Po dwóch przegranych setach gospodarze zaczęli stopniowo odwracać losy meczu. W grze Cresovii zaczęło pojawiać się sporo błędów. Za to w drużynie gospodarzy doskonale zaczął funkcjonować blok. Liczne zmiany w górowskiej drużynie nie przynosiły spodziewanych skutków. Dopiero w piątek partii gra wicelidera tabeli III ligi zaczęła powracać do normy.


Mecz ten nie miał wpływu na końcową kolejność w tabeli, dlatego rozgrywany był raczej w luźnej atmosferze. Nasza drużyna miała ponad miesięczną przerwę od meczów co na pewno zostawiło ślad na naszej dyspozycji. Rozpoczynamy przygotowania do turnieju barażowego o wejście do II ligi. Za tydzień rozegramy ostatni mecz z UKS Olimpijczyk Szczytno. Będziemy jednak po kilku ciężkich treningach więc nasza dyspozycja również może pozostawiać wiele do życzenia. Na szczęście przez cały sezon zbudowaliśmy sobie tak dużą przewagę punktową, że nie musimy już spoglądać w tabelę. Szczyt formy musi przyjść 9 kwietnia. Niestety obostrzenia antycovidowe oraz zbliżające się Święta ograniczają możliwości treningowe. Jesteśmy jednak dobrej myśli. Mamy doświadczony i zgrany skład. Każdy z zawodników sporo trenuje indywidualnie. Ten turniej to spełnienie naszych siatkarskich ambicji.
powiedział zawodnik Team Cresovia Marcin Kaszubat.

Marcin Kaszubat

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5