Kickboxerzy przygotowują się do planowanych Mistrzostw Europy

2021-03-19 09:00:00 (ost. akt: 2021-03-19 11:34:12)

Autor zdjęcia: Kadra Polski Kadetów PZKB

Zawodnicy z Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do razem z trenerem Tmaszem Zarembą uczestniczyli w otwartych konsultacjach szerokiej kadry Polski Kadetów.
W minionym weekend Kickboxerzy z Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do uczestniczyli w otwartych konsultacjach szerokiej kadry Polski Kadetów. Do Lubawy z całej Polski przyjechali najlepsi zawodnicy w tej kategorii wiekowej , a to doskonała okazja do konfrontacji i weryfikacji swoich umiejętności, do zbierania doświadczenia, analizy i wyciągania wniosków do dalszego przygotowywania się do Mistrzostw Polski. To również okazja do pokazania się trenerom kadry, którzy poza aspektem sportowym weryfikują również zaangażowanie , motywację oraz poziom przygotowania mentalnego każdego zawodnika.

Celem otwartych konsultacji Kadry Polski jest stwarzanie warunków do najlepszego przygotowania ścisłej reprezentacji na odbywające się w sierpniu Mistrzostwa Europy.

W przygotowaniach do majowych Mistrzostw Polski bartoszyccy kickboxerzy mają zaplanowane jeszcze starty kontrolne w tym już w ten weekend Puchar Pomorza w Wejherowie.

Tomasz Zaremba, Bartoszycka Szkoła Taekwondo
DD

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5