Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej

2021-03-15 15:30:00(ost. akt: 2021-03-15 15:45:45)

Autor zdjęcia: Lidia Fit

Uroczystość podsumowania programu „Niepodległa” odbyła się online dnia 2 marca br. W wydarzeniu udział wzięli: Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki, nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie oraz dyrektorzy i nauczyciele z ich szkół.
Wydarzenie rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu państwowego przez jedną z uczestniczek konkursu. Następnie głos zabrał Wojewoda, który podkreślił, jak ważne jest uczczenie odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez realizowanie konkursów tematycznych. Po nim wypowiadał się Kurator Oświaty, który wyraził słowa uznania dla uczestników programu za zaangażowanie się w tematykę niepodległościową. Pogratulował również zwycięzcom.

Uczennica naszej szkoły, Katarzyna Dedo, zajęła I miejsce w „ I Wojewódzkim Konkursie Pieśni Patriotycznej Warmii i Mazur im. płk. Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszko”. Otrzymała ona nagrodę, którą w dniu uroczystości podsumowania wręczyli jej Starosta Bartoszycki Jan Zbigniew Nadolny i Dyrektor Szkoły Monika Bogdanowicz.

Kasi serdecznie gratulujemy!


Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5