Potrafisz panować nad piłką? Weź udział w bartoszyckim "Turbokozaku"!

2020-12-08 09:24:52(ost. akt: 2020-12-08 09:51:50)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Poczuj się jak piłkarska gwiazda i... weź udział w bartoszyckiej edycji "Turbokozaka". Jeśli wygrasz, czekają na ciebie sława, chwała i nagrody rzeczowe.
"Turbokozak" to emitowany przez Canal+ program telewizyjny, w którym znani piłkarze polskiej ekstraklasy, a także nasi futboliści występujący na co dzień za granicą, biorą udział w, czasem zabawnych, konkurencjach. A to muszą trafić z połowy boiska do pustej bramki, a to obić piłką poprzeczkę, albo wykonać kilkanaście obrotów i z wirującym błędnikiem postarać się trafić do siatki z rzutu karnego.

Teraz szansę na udział w lokalnym "Turbokozaku" mają wszyscy miłośnicy piłki nożnej. Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje to wydarzenie na... Walentynki 2021!

W niedzielę 14 lutego przyszłego roku (g. 12) uczestnicy spotkają się w hali przy ul. Słowackiego, by tam wykazać się swoimi umiejętnościami technicznymi.

Organizatorzy przewidują następujące konkurencje:
• strzał do bramki z rzutu rożnego,

• strzał do pustej bramki z połowy boiska (piłka musi wpaść do niej nie dotykając parkietu),

• strzały w poprzeczkę z 9 metrów,

• strzał z przeciwległej połowy (9 m) do mini bramki,

• odbijanie piłki głową.

Udział w "Turbokozaku" może wziąć każdy, bez względu na wiek i płeć. Warunkiem jest jednak uiszczenie wpisowego. Wynosi ono 20 zł, a zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację Justyny Szumskiej z Sułowa.

Osobiste zapisy przyjmowane są w siedzibie BOSiR w nowej hali przy ul. Słowackiego. Prowadzone będą także w niedzielę 20 grudnia podczas 7. kolejki mistrzostw Bartoszyc w futsalu (g. 12-19). Uwaga! Organizatorzy przewidzieli limit 50 miejsc.

Więcej informacji pod numerem telefonu 793 798 401.

kwk

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5