Zdjęcie Tygodnia nr 189. Babie lato w Wojciechach

2020-09-23 07:32:10 (ost. akt: 2020-09-23 07:45:55)
Babie lato w Wojciechach.

Babie lato w Wojciechach.

Autor zdjęcia: Adam Galiński

Najwięcej polubień w ostatnim tygodniu naszego konkursu fotograficznego uzyskało zdjęcie Adama Galińskiego, który sfotografował pajęczyny na drzewach w swym ogrodzie. Zostaje ono Zdjęciem Tygodnia.
W sto osiemdziesiątym ósmym tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy najwięcej polubień, bo 207 (do 23 września 2020 r. do godz. 7:30) uzyskało zdjęcie Adama Galińskiego. Gratulujemy!

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Babie lato w Wojciechach.
Fot. Adam Galiński
Babie lato w Wojciechach.
Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w drukowanym wydaniu "Gońca Bartoszyckiego". Raz w miesiącu publikujemy wszystkie Zdjęcia Tygodnia.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

and

Fot. Oliwia Mon" data-url="https://i.wm.pl/00/12/01/78/f/mon56-picture5f6adb52e1942.jpg">


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska i Goniec Bartoszycki zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5