Zdjęcie Tygodnia nr 186. Wieczorem nad Stawem Garncarskim w Górowie Iławeckim

2020-09-02 06:32:11 (ost. akt: 2020-09-02 08:31:00)
Nad Stawem Garncarskim w Górowie Iławeckim.

Nad Stawem Garncarskim w Górowie Iławeckim.

Autor zdjęcia: Radosław Dzirba

Najwięcej polubień w ostatnim tygodniu naszego konkursu fotograficznego uzyskało zdjęcie Radosława Dzirby wykonane w Górowie Iławeckim pokazujące wieczorną panoramę Górowa Iławeckiego z jej odbiciem w Stawie Garncarskim. Zostaje ono Zdjęciem Tygodnia
W sto osiemdziesiątym szóstym tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy najwięcej polubień, bo 197 (do 2 września 2020 r. do godz. 6:20) uzyskało zdjęcie Radosława Dzirby. Gratulujemy!

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Nad Stawem Garncarskim w Górowie Iławeckim.
Fot. Radosław Dzirba
Nad Stawem Garncarskim w Górowie Iławeckim.
Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w drukowanym wydaniu "Gońca Bartoszyckiego". Raz w miesiącu publikujemy wszystkie Zdjęcia Tygodnia.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

andCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska i Goniec Bartoszycki zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5