Zdjęcie Tygodnia nr 185. Niebo nad Bartoszycami

2020-08-26 07:00:10 (ost. akt: 2020-08-26 07:02:30)
Niebo nad Bartoszycami.

Niebo nad Bartoszycami.

Autor zdjęcia: Krystian Szczepanik

Najwięcej polubień w ostatnim tygodniu naszego konkursu fotograficznego uzyskało zdjęcie Krystiana Szczepanika wykonane w Bartoszycach pokazujące promienie słońca zza chmur. Zostaje ono Zdjęciem Tygodnia
W sto osiemdziesiątym piątym tygodniu fotograficznego konkursu/zabawy najwięcej polubień, bo 158 (do 26 sierpnia 2020 r. do godz. 6:45) uzyskało zdjęcie Krystiana Szczepanika. Gratulujemy!

Nasza zabawa-konkurs nadal trwa.

Oto jej zasady

Jeśli chcesz podzielić swoimi fotografiami z całym światem, wystarczy, że przyślesz je do nas! Kontynuujemy zabawę Zdjęcie Dnia i Zdjęcie Tygodnia.

Wystarczy, że prześlesz na adres: a.grabowski@gazetaolsztynska.pl zdjęcie SWOJEGO autorstwa, a my umieścimy je na naszym Facebook'u. Codziennie jedną fotografię.

W temacie maila prosimy wpisać "Zdjęcie Dnia". W treści zaś: "Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest mojego autorstwa i wyrażam zgodę na jego publikację na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na stronie facebook gazety i na www.bartoszyce.wm.pl, www.gorowoilaweckie.wm.pl. www.sepopol.wm.pl, www.bisztynek.wm.pl, www.kandyty.wm.pl".

Niebo nad Bartoszycami.
Fot. Krystian Szczepanik
Niebo nad Bartoszycami.
Prosimy o krótki opis zdjęcia, np. gdzie i kiedy zostało zrobione. Jeśli nie chcą Państwo być pod zdjęciem podpisani - również prosimy o taką informację.

W zabawie mogą brać udział profesjonaliści i amatorzy. Zdjęcia nie powinny być przetwarzane za pomocą programów graficznych. Dopuszczamy jedynie niewielkie zmiany kontrastu i jasności. W konkursie mogą brać udział także zdjęcia czarno-białe.

Zdjęcie, które w danym tygodniu zdobędzie najwięcej polubień, umieścimy w drukowanym wydaniu "Gońca Bartoszyckiego". Raz w miesiącu publikujemy wszystkie Zdjęcia Tygodnia.

W naszej redakcji środa jest pierwszym dniem tygodnia. Zawsze w środę ogłosimy kto wykonał Zdjęcie Tygodnia a na naszym portalu ukażą się wszystkie Zdjęcia Dnia. Pochwalcie się mieszkańcom powiatu i całego świata!

and

Zachód słońca nad Jeziorem Kinkajmskim.
Fot. Magda Kostrzewska
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarze

Modliszka diabelska sfotografowana w okolicach Bartoszyc.
Fot. Ewelina Rajewska
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarze

Fot. Anna Samul Jaskólska
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarze

Nad Jeziorem Luterskim w Kikitach.
Fot. Patrycja Michalska
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarze

Nad Bałtykiem.
Fot. Aneta Przybyłek
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarze

Niebo nad Bartoszycami.
Fot. Krystian Szczepanik
Zobacz zdjęcie w pełnym rozmiarzeCzytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska i Goniec Bartoszycki zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5