Kluby z powiatu bartoszyckiego otrzymają dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki

2020-06-10 09:50:06(ost. akt: 2020-06-10 11:13:57)
Opublikowane zostały już wyniki Programu "Klub". Pieniądze z Ministerstwa Sportu i Turystyki otrzymają 4894 kluby z całego kraju, w tym z powiatu bartoszyckiego.
Na liście beneficjentów programu znaleźć można 9 klubów z naszego terenu. Dofinansowanie po 15 tys. zł trafi do Bartoszyckiej Szkoły Taekwon-do, UKS Jedynka Bartoszyce oraz Bałgi Górowo Iławeckie.

Pozostałe kluby z powiatu otrzymają po 10 tys. zł. W tym gronie znalazły się: Legia-Bart Bartoszyce, UKS Przyjaźń Bartoszyce, Olimp Bartoszyce, Siła Bartoszyce, Reduta Bisztynek, KS Wojciechy oraz Granica Bezledy.

kwk


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (10 czerwca) wydaniu m.in.

Kongres wirtualny, ale problemy realne
W jakże odmiennych warunkach niż trzy poprzednie odbył się wczorajszy Kongres Przyszłości 2020. Jednak debata online w siedzibie "Gazety Olsztyńskiej" była tylko wprowadzeniem do czwartego już Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości, który odbędzie się 26 listopada.

Miliardy dopisane na kontach
Dobre wiadomości dla przyszłych emerytów. Dzięki czerwcowej waloryzacji ich składki i kapitał początkowy zgromadzony w ZUS wzrośnie o prawie 9 procent. A to oznacza, że przyszła emerytura będzie wyższa nawet o kilkaset złotych.

UWM wybierze nowego rektora
Dzisiaj elektorzy, czyli reprezentanci pracowników i studentów, wybiorą nowego rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Kandydatami są profesorowie UWM: Jarosław Dobkowski i Jerzy Przyborowski.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. KIBIC MACIEJ #2933748 | 79.187.*.* 15 cze 2020 13:03

    Czy ktoś może wie jaką kwotę Burmistrz Górowa Iławeckiego (niby Rada Miasta) przydzielił dla sekcji piłki nożnej w swoim mieście ?

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5