Powiat bartoszycki. Sprawdź dane epidemiologiczne z piątku

2020-06-05 13:20:46 (ost. akt: 2020-06-05 13:29:23)

Autor zdjęcia: Pixabay

Zobacz przedstawione przez bartoszycki Sanepid dane epidemiologiczne z piątku, 5 czerwca. Są optymistyczne, bo liczby się zmiejszają.
Piątkowe dane epidemiologiczne z 5 czerwca znacznie się zmieniły w stisunku do wczoraj. Żadna osoba nie jest już w kwarantannie na podstawie decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bartoszycach. Tylko 4 osoby są pod nadzorem epidemiologicznym i wszystkie są mieszkańcami gminy Bartoszyce.

W kwarantannie zarządzanej dla powracających zza granicy jest dziś 20 osób - mieszkańców powiatu bartoszyckiego.

Ogółem w kwarantannach, od początku epidemii było 866 mieszkańców tego powiatu.

and


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W piątkowym (5 czerwca) wydaniu m.in.


Za te pieniądze trudno jest przeżyć
Coraz częściej słychać głosy, że za te pieniądze nie da się żyć. Pieniądze, które są wypłacane rodzicom jako zasiłek opiekuńczy przez zakład Usług Społecznych na dzieci do lat 8.

Marta Chełchowska Maturzyści czasów pandemii
Marta Chełchowska i Olaf Serafin. Są młodzi, ambitni i mają za sobą udział w ogólnopolskiej olimpiadzie „Zwolnieni z teorii”. Oboje skończyli XII LO w Olsztynie, a w poniedziałek napiszą egzamin maturalny. O swoich sukcesach i planach na przyszłość rozmawiają z Darią Bruszewską-Przytułą.

Marek Behan, kierownik sekcji ds. szczepień ochronnych w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w OlsztyniePrzeciwnicy niech zamilkną
— Ludzie czasem potępiają szczepionki, choć kompletnie nie wiedzą, o czym mówią. Dopiero, gdy ofiarami pandemii staną się znajomi i członkowie rodzin — przychodzi otrzeźwienie — mówi Marek Behan, epidemiolog, kierownik sekcji szczepień ochronnych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5