Poranek na sygnale. Kolizja na ulicy Warszawskiej [ZDJĘCIA]

2020-06-02 11:08:26 (ost. akt: 2020-06-02 11:19:19)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

We wtorkowy poranek 2 czerwca policjanci pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło na ulicy Warszawskiej w Bartoszycach.
Zdarzenie miało miejsce na ulicy Warszawskiej, na wysokości przystanku autobusowego.

Jak poinformował podkom. Łukasz Grabczak z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach, kierujący samochodem mitsubishi nie wyhamował w porę przed zatrzymującym się przed nim pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volvo, po czym uderzył w drzewo.

Uczestnicy kolizji nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierowca mitsubishi odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruch drogowym.

kwkCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (2 czerwca) wydaniu m.in.


Najpierw maseczka, potem choroba
Czy maseczki są bezpieczne? Pani Anna przekonała się na własnej skórze, że mogą wyrządzić dużo złego. Od kilku tygodni walczy z grzybicą jamy ustnej. I przestrzega, że jesienią nie będziemy chorować na koronawirusa, ale właśnie na grzybicę.

Napad na kantor Był naczelnikiem, napadł na kantor?
Długo nie udawało się złapać złodziei, którzy we wrześniu 2019 r. okradli kantor w Olsztynie.Teraz wiadomo, skąd bandyci wiedzieli, jak zwodzić śledczych. W szajce byli: były naczelnik policji, jego brat i dawny kolega z pracy. Wpadli w piątek.

Ogródki StarówkaLetnie ogródki po pandemii
Samorządy starają się pomagać przedsiębiorcom, którzy odmrażają działalność. Od 18 maja pracują lokale gastronomiczne. Emocje budzą stawki za ogródki przy nich. Sprawdziliśmy, jak to wygląda w Olsztynie, Elblągu i Ełku.


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5